X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Spor Salonu Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriSpor Salonu Tabelası

project.workProcess.1.title

Genellikle spor salonlarının girişlerinde tabela, cephelerinde ise kaplama şeklinde bulunurlar.

Spor salonu tabelası tasarımlarında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Herhangi bir kısıtlama bulunmamasına rağmen tasarımlarda dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlar; tabelanın tasarımının spor salonunun misyonuna uygun bir şekilde tasarlanması, dışarıdan bakan müşteriyi sağlıklı bir yaşama ve fit bir vücuda teşvik etmesi gibi. 

Bir spor salonunun tabelası tasarlanırken genellikle üzerinde insanları spor yapmaya teşvik edecek sloganlar yahut görseller kullanılmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır ki bu nokta; tabela üzerinde ki bu teşvik sloganlarının ve görsellerinin gereğinden fazla kullanılmasıdır. Gereksiz yere yazılmış bir cümlenin müşteriyi çekmekten çok itmesi de mümkündür. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top