X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Ahşap Tabela

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriAhşap Tabela

Temel üretim malzemelisinden yapılan bu tabelalar iç ve dış mekanlarda kullanılabilirler. 

Ahşap tabelalar klasik yapılarıyla bir hayli dikkat çekerler. Genellikle kafe ve restoranların kapısında kullanılan bu tabelalarda farklı materyaller kullanılarak değişik tasarımlar yapılabilmektedir. 

Ahşap tabela tasarımında CNC ile kesme dışında lazerle yakma tekniğinde kullanılabilmektedir. Huş ağacından gürgene, cevirden tike ya da kestane ağacına kadar pek çok çeşit ahşap tabela üretiminde kullanılabilmektedir. 

Ahşap tabelaların bir hayli uzun ömürlü ve sağlam olmaları için koruyucu verniğin düzgün sürülmesi gerekmektedir. Kalitesiz bir vernik kullanıldığı halde tabelanızın ömrü kısa olabilir. Ahşap tabelaların doğal görüntüsünü bozmamak adına kullanılacak ağacın yapısını bozmamaya dikkat edilerek tasarım yapılması gerekmektedir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top