X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Arazi Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriArazi Tabelası

Şehir içlerinde geniş arazilerde kullanılan büyük bildoardlara verilen genel isimdir. 

Bu tabelalar genellikle devasa şirketlerin yahut kurumların mal, hizmet ve ürünlerinin reklamlarını yapmak için tercih ettikleri bir tabela çeşididir. Bu tabela çeşidinde önce tabelanın yeri seçilir sonra yerin konumuna göre reklamın ölçüleri alınır, iskeleti yapılır ve reklam tabelası monte edilir. Monte işleminden sonra tabelanın üzerine istenilen reklam yapıştırılır. Işıklı ve ışıksız imal edilebilen bu tabelalar gerektiği ve talep görüldüğü taktirde üç boyutlu da yapılabilmektedir. 

Bu tabela çeşidinde önemli olan ilk şey tabelanın konumlanacağı yerdir. Genellikle otoban ve karayollarının kenarlarında, şehirlerin girişlerinde bulunmaktadırlar. Müşteriler reklamlarının içeriklerine göre tabelalarının konumlanacağı yeri seçmelilerdir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top