X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Çatı Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriÇatı Tabelası

 

Kurum ya da firmaların isimlerinin reklamını çatılarına yaptığı tabela çeşididir. 

Binaların çatılarının kenarlarında yer alan bu büyük ölçekli tabelalar diğer tabela çeşitlerine göre daha büyük bir şekilde tasarlanırlar. Bu tabelaların en büyük özelliği çok uzaklardan dahi seçilebilmesidir. 

Hastanelerde ve yeni yapılan inşaatlarda sıklıkla görülen bu tabelalar kalabalık bina topluluklarının arasından bile kendilerine çok kolay bir şekilde belli edebilirler. Bu tabelalar tercihe göre ışıksız, ışıklı, ledli ve kutu harfli tabela çeşitleri ile birleştirilerek kullanılabilirler. 

Bu tabela çeşidinde dikkat edilmesi gereken ilk şey tabelanın binanın hangi yüze yapılacağıdır. Bir diğer önemli husus ise kullanılacak materyallerin kalitesidir. Yüksek yerlerde duran bu tabelaların kaliteli malzemelerden yapılmış olmaları gerekmektedir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top