X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Eczane Tabela

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriEczane Tabela

 

Beyaz ve kırmızı renklerden oluşan bu tabelalar 2014 yılından beri standartlardır.

Şubeler arasında ki haksız rekabeti gidermek adına 2014 yılında yürürlüğe giren bir kanunla beraber eczane tabelaları tek tip ve iki renkten oluşmak zorundadır. Haksız rekabetin yanı sıra birbirinden farklı eczane tabelaları görsel kirliliğe de sebep oluyordu. 

Bu tabela çeşidinde zeminin kompozit olması, üzerine yazılacak harflerin ise vakumla yazılması gerekmektedir. Bu tabela çeşidinde ışık yalnızca eczane yazısında kullanılabilirken eczanenin kendi isminde herhangi bir şekilde ışık kullanılamamaktadır. 

Bu tabelaların yönetmeliklerinde zemin ölçülerinin yasal ölçüleri bulunmaktadır bunlar, 200 cm, 400 cm ve 300 cm olmalarıdır. Ölçü standartları tabelanın yazı yüksekliğine kadar kapsamaktadır. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top