X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Led Tabela

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriLed Tabela

Gündüz gece fark etmeksizin rahatlıkla görülebilen bu tabelalar uzun ömürlülerdir.

Standart tabelalardan daha dikkat çekici ve etkili olan bu reklam araçları sabit yazı şeklinde olabildikleri gibi kayan yazılar şeklinde de tasarlanabilirler. Bu tabela çeşidi iç ve dış olmak üzere hemen her mekânda kolaylıkla kullanılabilirler. Enerji harcama seviyeleri düşük, ömürleri ise uzundur. 

Kontrol üniteleri diğer tabela çeşitlerininkilere oranda daha küçüktür, kullanımı ise kolaydır. Bir hayli hafif olan bu tabelalar oldukça da uygundurlar. 

Led tabelanızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız tabelada kullanılan ledin kaliteli olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Kullanılan ledi kaliteli olan, bağlantısı ise iyi yapılmış bir led tabela yıllarca hizmet verebilme potansiyeline sahiptir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top