X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Optik Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriOptik Tabelası

project.workProcess.1.title

Optikçi girişlerinde bulunan gösterişli, renkli ve dikkat çekici tabela çeşididir. 

Genellikle üzerinde optikçinin adı ve bir sembol bulunan bu tabelalarda amaç müşterinin ilgisini cezbedip kendisini dükkâna çekmektir. Optikçi tabelaları birden fazla tabela çeşidi ile birlikte hazırlanabilmektedir. Bu tabela çeşitlerini listeleyecek olursak; ışıklı tabela, ışıksız tabela, kutu hark tabela, pleksi tabela, paslanmaz harf tabela, totem tabela, vinil tabela, ayaklı tabela ve oyma tabeladır. Bu tabela çeşitleri arasından en çok tercih edilen ise ışıklı tabeladır. 

Optik tabelasında tasarım ve boyut konusunda herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Herhangi bir kısıtlama bulunmadığından müşterilerin ihtiyaç, gereksinim ve isteklerine yönelik olacak şekilde optikçiye özel tasarımlar da yapılabilmektedir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top