X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Pilon Tabela

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriPilon Tabela

project.workProcess.1.title

Üzerlerinde birden fazla firmanın isminin yer aldığı düz yüzeyli tabela çeşididir. 

Pilon tabelalar genellikle totem tabelalar ile karşılaştırılırlar. Totem tabelalar üzerinde yalnızca tek bir firmanın reklamı yapılırken pilon tabelalar üzerinden birden fazla firmanın ismi bulunabilmektedir. Reklamdan ziyade firma ismi tanıtımı olarak kullanılan bu tabela çeşidi genellikle alışveriş merkezlerinin kenarlarında ya da benzin istasyonlarında kullanılırlar. 

Bu tabela çeşidinde büyüklükle ilgili bir sınırlandırma bulunmaktadır. Müşterinin istek ve ihtiyacına göre dilendiği kadar büyük tasarımlar yapılabilmektedir. Pilon tabelalar genellikle paslanmaz çelikten ya da kromdan üretilirler. 

Tabelanın uzun ömürlü olabilmesi için yapımında kullanılan malzemelerin en kaliteli malzemeler olması önemlidir. Yüksekliği isteğe bağlı belirlenen bu tabelalar yerden ne kadar yüksekse o kadar sağlam monte edilmelidir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top