X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Pleksi Tabela

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriPleksi Tabela

project.workProcess.1.title

Dayanıklılığı sebebiyle sıklıkla tercih edilen pleksi tabelalar akrilik malzemelerden yapılırlar. 

Pleksi tabelalar yapıldıkları akrilik malzemeler sebebiyle dış hava şartlarına oldukça dayanıklıdırlar, tercih edilme sebepleri ise genellikle bu özellikleridir. 

Her yerde görebileceğiniz bu tabelalar görüntü açından oldukça şıklardır. Hemen her mekân için özel bir şekilde tasarlanabilirler. Döküm levhalardan yapılan bu tabelalar her sektörde rahatlıkla kullanılabilir olduklarından bir hayli popülerlerdir. 

Renkli ya da renksiz şekilde pek çok seçeneği bulunan bu tabelalar mağaza içlerinde, ürünlerin fiyatlarının tanıtımında, mağazaların cephelerinde de kullanılırlar. Yapıları gereğince kolay işlenen bu tabelalar yine çok kolay bir şekilde kesilip istenilen şekle sokulabilirler. Kullanılan pleksilerin hafif yapıları sebebiyle tabelalarda oldukça hafif olurlar. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top