X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Yol Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriYol Tabelası

project.workProcess.1.title

Yolların kenarlarında bulunan bu tabelalar üzerinde birden fazla reklam bulunabilmektedir.  

Genellikle otoban ve karayollarının kenarlarında rastlanılan bu tabela çeşidinin özellikle bir türü olmadığı gibi birden fazla tabela çeşidiyle birlikte de imal edilebilirler. Yol tabelaları genellikle; totem tabela, pilon tabela, kompozit tabela şeklinde imal edilirken kutu harf tabela şeklinde de üretilebilirler. 

Herhangi bir boyutsal sınırlandırılması bulunmayan bu tabelalarda müşterilerin istek, gereksinim ve ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar yapılabilmektedir. 

Yol tabelası yaptırılırken dikkat edilmesi geren ilk husus tabelanın konumlandırılacağı yerdir. Firmalar reklamlarını yapacakları yolu ya da otobanı belirlerken seçici olmaları gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise tabelanın imalatında kullanılan malzemelerin kalitesidir. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title


Hosting Billing Software by WISECP
Top