X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Yönlendirme Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriYönlendirme Tabelası

Diğer adıyla işaret tabelaları iç/dış mekanlarda insanlara yollarını göstermekte kullanılırlar.

Özellikle çok bilinmeyen ya da kalabalık bölgelerde insanlara gitmek istedikleri yönleri kolaylıkla bulma imkânı tanıyan bu tabelalar en çok kullanılan tabela çeşididirler.  Binaların içlerinde kullanılabildikleri gibi dış mekanlarda da sinema, kafe gibi yerleri de işaret edebilecek şekilde tasarlanabilmektedirler. 

Metalden ahşaba pek çok malzemeden üretilebilen yönlendirme tabelalarının ömürlerinin daha uzun olması için üretildiği malzemenin en iyi kalitede olması gerekmektedir. Kalitesi iyi olmayan malzemelerden yapılan yönlendirme tabelalarında solmalar ya da yazıların zamanla silinmesi gibi olumsuzluk yaşanabilmektedir. 

Pek çok çeşidi bulunan bu tabelalarda seçim aşamasında dikkaedilmesi gereken ilk şey markanın kurumsallığına uygun olanın seçilmesidir.

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top