X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Apartman Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriApartman Tabelası

Apartmanların giriş kısımlarında bulunan bina numarası ve adı yazılan tabeladır. 

Genellikle apartman giriş kapılarının hemen üzerinde bulunan bu tabelaların üzerinde apartmanın adı ve apartmanın numarası yazılmaktadır. Bu tabelalar kompozit tabela şeklinde, pleksi tabela şeklinde, kutu harf tabela şeklinde ya da metal tabela şeklinde yapılabilmektedirler. 

Apartman tabelası yaptırılırken dikkat edilmesi gereken ilk şey renklerdir. Birbirine yakın renklerin seçimi yoldan geçen insanların yahut kargo ve benzeri işletme çalışanlarının binanın adını seçememesine sebebiyet verebilmektedir. Genellikle beyaz üzerine canlı renkler tercih edilen bu tabela çeşidinde bir diğer önemli husus ise tabelanın yazı fontudur. Yazı fontu net ve anlaşılır olmalıdır ki apartmanı arayan insanlar zorlanmadan yollarını bulabilsinler. 

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top